7 DNI w TYGODNIU

Szkolenia

dla dzieci

Image

Poziomy kursów

1. Poziom Biały - Skręcamy pługiem

Pierwsze kroki na nartach, nauka bezpiecznego upadania i podnoszenia się, jazda pługiem, skręcanie w pozycji płużnej - ŁUKI PŁUŻNE, hamowanie w wyznaczonym miejscu, samodzielny wyjazd wyciągiem orczykowym.

2. Poziom Zielony - Łączymy narty

Doskonalenie jazdy pługiem po wyznaczonym torze, przechodzenie do równoległego ułożenia nart w końcowej fazie skrętu - SKRĘT Z PŁUGU, kontrolowanie prędkości i hamowanie sytuacyjne, samodzielne zakładanie i zdejmowanie nart.

3. Poziom Niebieski - Ślizgamy się równolegle

Wykonywanie skrętu na nartach równolegle ułożonych - SKRĘT RÓWNOLEGŁY ŚLIZGOWY, wprowadzenie prawidłowego korzystania z kijków narciarskich.

4. Poziom Czerwony - Zaczynamy jeździć na krawędziach

Doskonalenie poprawnej pozycji narciarskiej w trakcie wykonywania skrętu równoległego ślizgowego, stopniowe przechodzenie od śladu ślizgowego do śladu ciętego - narty prowadzone na krawędzie w fazie sterowania - SKRĘT RÓWNOLEGŁY BAZOWY.

5. Poziom Czarny - Robimy długie i szybkie skręty

Nauka SKRĘTU RÓWNOLEGŁEGO DŁUGIEGO, doskonalenie umiejętności kontrolowania prędkości oraz promienia skrętu, hamowanie sytuacyjne, doskonalenie poprawnej pozycji narciarskiej.

6. Poziom Brązowy - Jeździmy krótkimi skrętami

Doskonalenie jazdy o długim i średnim promieniu skrętu, opanowanie skrętu o krótkim promieniu - SKRĘT RÓWNOLEGŁY KRÓTKI, doskonalenie jazdy na krawędziach w warunkach wymuszonego toru. Przejazd toru slalomowego na czas - dopuszczalna strata maksymalna do czasu wzorcowego założonego przez instruktora 30%.

7. Poziom Srebrny - Potrafimy wbijać kijki

Doskonalenie jazdy o krótkim promieniu skrętu, nauka wbicia kijka - SKRĘT NW i ŚMIG. Przejazd toru slalomowego na czas - dopuszczalna strata maksymalna do czasu wzorcowego założonego przez instruktora 20%.

8. Poziom Złoty - Jeździmy sportowo

JAZDA TERENOWA - umiejętność wykorzystywania wszystkich wyuczonych technik na trasie narciarskiej. Przejazd toru slalomowego na czas - dopuszczalna strata maksymalna do czasu wzorcowego założonego przez instruktora 10%.

Lekcje indywidualne

Przy zakupie więcej niż 6 lekcji indywidualnych

1h/160zł, przysługuje rabat 10%.

Osoba

1 godz. l. - 160 pln
2 godz. l. - 280 pln
3 godz. l. - 415 pln

godz.l. - godzina lekcyjna = 55 min

Osoby

1 godz. l. - 190 pln
2 godz. l. - 325 pln
3 godz. l. - 470 pln

godz.l. - godzina lekcyjna = 55 min

Osoby

1 godz. l. - 210 pln
2 godz. l. - 365 pln
3 godz. l. - 520 pln

godz.l. - godzina lekcyjna = 55 min
Image

Stacja Narciarska Witów-ski
Stacja narciarska i Restauracja Witowianka

Witów 205c, 34-512 Witów

Godziny otwarcia

Widokowa kolej linowa:

Restauracja Witowianka: Czynna
Godziny otwarcia mogą ulec zmianie - sprawdź nasze komunikaty.

Znajdź nas

Partnerzy

Client 1