poziomy kursów

1. Skręcamy pługiem

Pierwsze kroki na nartach, nauka bezpiecznego upadania i podnoszenia się, jazda pługiem, skręcanie w pozycji płużnej - ŁUKI PŁUŻNE, hamowanie w wyznaczonym miejscu, samodzielny wyjazd wyciągiem orczykowym.

2. Łączymy narty

Doskonalenie jazdy pługiem po wyznaczonym torze, przechodzenie do równoległego ułożenia nart w końcowej fazie skrętu - SKRĘT Z PŁUGU, kontrolowanie prędkości i hamowanie sytuacyjne, samodzielne zakładanie i zdejmowanie nart.

3. Ślizgamy się równolegle

Wykonywanie skrętu na nartach równolegle ułożonych - SKRĘT RÓWNOLEGŁY ŚLIZGOWY, wprowadzenie prawidłowego korzystania z kijków narciarskich.

4. Zaczynamy jeździć na krawędziach

Doskonalenie poprawnej pozycji narciarskiej w trakcie wykonywania skrętu równoległego ślizgowego, stopniowe przechodzenie od śladu ślizgowego do śladu ciętego - narty prowadzone na krawędzie w fazie sterowania - SKRĘT RÓWNOLEGŁY BAZOWY.

5. Robimy długie i szybkie skręty

Nauka SKRĘTU RÓWNOLEGŁEGO DŁUGIEGO, doskonalenie umiejętności kontrolowania prędkości oraz promienia skrętu, hamowanie sytuacyjne, doskonalenie poprawnej pozycji narciarskiej.

6. Jeździmy krótkimi skrętami

Doskonalenie jazdy o długim i średnim promieniu skrętu, opanowanie skrętu o krótkim promieniu - SKRĘT RÓWNOLEGŁY KRÓTKI, doskonalenie jazdy na krawędziach w warunkach wymuszonego toru. Przejazd toru slalomowego na czas - dopuszczalna strata maksymalna do czasu wzorcowego założonego przez instruktora 30%.

7. Potrafimy wbijać kijki

Doskonalenie jazdy o krótkim promieniu skrętu, nauka wbicia kijka - SKRĘT NW i ŚMIG. Przejazd toru slalomowego na czas - dopuszczalna strata maksymalna do czasu wzorcowego założonego przez instruktora 20%.

8. Jeździmy sportowo

JAZDA TERENOWA - umiejętność wykorzystywania wszystkich wyuczonych technik na trasie narciarskiej. Przejazd toru slalomowego na czas - dopuszczalna strata maksymalna do czasu wzorcowego założonego przez instruktora 10%.

Lekcje indywidualne

1 osoba

1h - 100 pln
2h - 195 pln 

2 osoby

1h - 130 pln
2h - 240 pln

3 osoby

1h - 150 pln
2h - 270 pln

Przy zakupie więcej niż 6 lekcji indywidualnych 1h/100zł, przysługuje rabat 10%.
1 godzina lekcyjna = 55 min

adres
34-512 Witów,
Witów 205c
wypożyczalnia·serwis·sklep

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 518 130 130