BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo naszych gości, instruktorów i pracowników jest dla nas najważniejsze. Dlatego wprowadzamy wprowadzamy nowe zasady funkcjonowania. Na bieżąco monitorujemy zalecenia i obostrzenia wprowadzane przez rząd, ale idziemy też dalej - wprowadzamy dodatkowe środki bezpieczeństwa. Robimy wszystko co możemy, aby zapewnić Państwu bezpieczny i niezapomniany czas na Witów-ski i podczas zajęć w szkole narciarskiej SunSchool. Poniżej mogą się Państwo zapoznać z wszystkimi aktualnymi informacjami o środkach bezpieczeństwa i wytycznych dotyczących COVID-19.

Bezpiecznie w SunSchool
• Codzienna dezynfekujemy i wietrzymy pomieszczenia SunSchool
• Punkty sprzedaży wyposażamy w szyby oddzielające
• Umieszczamy dezynfektory przed wejściem
• Każdy z instruktorów codziennie odbywa wywiad sanitarny oraz ma sprawdzaną temperaturę
• Nasi instruktorzy przebywają w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach, które kilka razy dziennie są dezynfekowane oraz wietrzone.

Bezpiecznie podczas lekcji narciarskich i snowboardowych
• Zajęcia na świeżym powietrzu
• Możliwość przejścia poza kolejką “wejściem instruktorskim”
• Grupy nie większe niż 8 osób

Bezpiecznie podczas kursów dla dzieci Witóś i SuperWitóś


A. W pierwszy dzień przed rozpoczęciem zajęć rodzice/opiekunowie dziecka zobowiązani są wypełnić krótki formularz COVID-19.
B. Na wejściu do Szkółki SunSchool oraz na terenie Witów-ski umieszczone są stacje do dezynfekcji oraz instrukcje jak należy postępować w celach bezpieczeństwa w związku z COVID-19.
C. Miejsca spotkań z instruktorami zostały powiększone, aby zmniejszyć ilość osób w jednym miejscu oczekujących na instruktora.
D. Codziennie Szkoła Narciarska SunSchool oraz plac zabaw dla dzieci jest dezynfekowany oraz czyszczony celem wyeliminowania ryzyka wystąpienia COVID-19.
E. Zajęcia odbywają się w grupach max do 8 osób przez co spełnione są wszelkie wymagania prawne dotyczące grup.Podczas szkolenia na świeżym powietrzu nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa przez dzieci powyżej 6 roku życia jeśli tylko bezpieczna odległość 1,5m zachowana.
F. Podczas zajęć z instruktorem kursanci przechodzą specjalnym przejściem instruktorskim, dzięki czemu nie trzeba stać w kolejkach.
G. Dzieci powyżej 6 roku życia podczas zajęć przebywające w strefach kolejki do wyciągów oraz na wyciągu krzesełkowym mają obowiązek zakrywania ust oraz nosa.
H. Atrakcje dla dzieci odbywają się bez przeszkód według instrukcji SunSchool. Urządzenia na atrakcjach są dezynfekowane, a jeśli tylko to możliwe to atrakcje i animacje będą także odbywać się na świeżym powietrzu.
I. Poczęstunki podczas zajęć odbywają się w specjalnie wydzielonej strefie, z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Każde dziecko przed wejściem ma obowiązek dezynfekcji rąk, a dzieci powyżej 6 roku życia do czasu zajęcia miejsca przy stole mają obowiązek zakrycia ust i nosa. Poczęstunki i ciepłe napoje są podawane do stolika z zachowaniem wszelkich reżimów sanitarnych. Na sali mogą przebywać tylko i wyłącznie dzieci wraz z instruktorem. Sala przed i po obiedzie jest wietrzona i dezynfekowana.
J. Zawody narciarskie odbywać się będą bez przeszkód i będą przystosowane tak, aby nie tworzyć kolejek i tłumów, które mogłyby narazić Państwa na ryzyko zarażenia się COVID-19.
K. Wszelkie nagrody oraz elementy rzeczowe są wcześniej przygotowane według wytycznych zapobiegających wystąpieniu Covid-19.

adres
34-512 Witów,
Witów 205c
wypożyczalnia·serwis·sklep

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 518 130 130